Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na forum dziennika to chyba sami zakompleksieni piszą albo dzieci ze Świdnika ze swoimi resorakami o niskim zawieszeniu co po mamy parkiecie śmigają a śnieg to pewnie z waty sobie zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUCHY napisał:
nie dziwie sie ze nie mozesz sie wydostac bo jak siedzisz w domu przy necie to napewno sie nie wydostaniesz
Czy musze miec kabel i komputer domowy zeby z toba pisac??? A ty przeciez jezdzisz codziennie i nie siedzisz za biurkiem Ale to nie tema bo tematem sa zawalone Swidnickie drogi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
Dzisiaj rano próbowałem wyjechać z Jacksonville do Lublina. Jechałem przez Zadębie - do tej pory codziennie ta ulica była odśnieżona. Godzina 6:30 obok Nadleśnictwa korek gigant - idą ludzie i mówią że droga nieprzejezdna. Wracam pod rondo z helikopterem - korek zaczyna się na wysokości Impulsa. Trudno, jadę na Wyszyńskiego na wysokości nowoootwartej drogi na górce stoi TIR i ulica nieprzejezdna. Tak zakończył się mój dojazd do pracy rano. Chciałbym z całego serca podziękować naszemu kochanemu Burmistrzowi, Staroście, Prezesowi Pegimeku za to że mogę wziąść sobie wolne. Mam nadzieję że moi kontrahenci z którymi miałem umówione spotkanie także będą szczęśliwi tak jak ja. Szkoda że nie ma drugiej tury wyborów w Świdniku, ani że zima nie przyszła wcześniej. Za 4 lata, jeśli stąd się wcześniej nie wyprowadzę, podziękuję Burmistrzowi przy okazji wyborów. Szkoda że nasi urzędnicy nie rozumieją, że skoro jesteśmy sypialnią Lublina to do tego Lublina trzeba rano dojechać i należy stanąć na głowie aby ludziom te dojazd zapewnić. Chyba że Urząd Miasta Świdnika przenieść nie do budynku po szkole dwójce ale np. na Racławickie do Lublina. Wtedy by był dojazd odśnieżony
Jacksonville? podoba mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słusznie ktoś napisał, że podobny paraliż jest prawie w całej Polsce i w wielu państwach. Pytanie: czy tam rządzą same głąby czy po prawda jest inna: z zimą nie wygrasz. śmieszą mnie pismaki, którtzy piszą, że mimo ostrzeżeń o śnieżycahc, zima zn.ów wygrała. A ja się pytam: o powodzi tez ludzi ostrzegali i co to dało? Już nie jęczcie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan mocherów napisał:
na forum dziennika to chyba sami zakompleksieni piszą albo dzieci ze Świdnika ze swoimi resorakami o niskim zawieszeniu co po mamy parkiecie śmigają a śnieg to pewnie z waty sobie zrobili
Logika godna zajączka z dowcipu. Jak nie możesz wyjechac ze Świdnika, to jesteś zakompleksiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj internauci pisali "ZRÓBCIE DARMOWY PRZEJAZD MPK" Niestety ta władza nie potrafi podjąć racjonalnych decyzji, kataklizm zimowy ich przerósł. W innych miastach jednak można, Kraków - darmowe jazda, Warszawa to samo. A w Lublinie jedyne co potrafią to apelować, zostawcie samochody, pojedzcie MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie podali, że większość autostrad w Niemczech jest zamknięta z powody śniezycy. I jednak Niemczury są bez szans. To co mówić o biednej Lubelszczyźnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan mocherów napisał:
na forum dziennika to chyba sami zakompleksieni piszą albo dzieci ze Świdnika ze swoimi resorakami o niskim zawieszeniu co po mamy parkiecie śmigają a śnieg to pewnie z waty sobie zrobili
Ty też masz kopleks?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Logika godna zajączka z dowcipu. Jak nie możesz wyjechac ze Świdnika, to jesteś zakompleksiony.
dwa razy już dzisiaj zrobiłem trasę Lublin - Świdnik i jakoś dało rade wyjechać no problemy mogą mieć tacy jak ty Barany co na letnich jeżdżą nie wiem albo ze skąpstwa albo z głupoty a możne nie wiedza co to są zimówki a zima już cztery dni jest i w mediach tłumaczyli co to zimówka i trzeba zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy mają was w pupie bo oni siedzą na ciepłych posadkach i przyznają sobie gratyfikacje na koniec roku :)Pegimek też ma ważniejsze rzeczy na głowie, więc prosze się tutaj nie spinac tylko lecieć helikopterem przecież to Dżaksonville. Co to obchodzi pana Staroste przeca on nie ma prawa jazdy to po kiego ma być odśnieżone? Brać rowery i oszczędzać środowisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z trasą Puławy -Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan idiotów napisał:
dwa razy już dzisiaj zrobiłem trasę Lublin - Świdnik i jakoś dało rade wyjechać no problemy mogą mieć tacy jak ty Barany co na letnich jeżdżą nie wiem albo ze skąpstwa albo z głupoty a możne nie wiedza co to są zimówki a zima już cztery dni jest i w mediach tłumaczyli co to zimówka i trzeba zmienić
Człowieku! Wyluzuj! Zaraz barany. barany to chyba nie prowadzą samochodów, chociaż mogą nimi jeźdić. I tak jesteś najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy też do pracy dojeżdżają tak jak wy tymi samymi drogami!!! wiec przestańcie płakać kompleksy! a jak zal ci d... ściska to było kandydatowac albo glosować na normalnych wykształconych przede wszystkim młodych!!!!!! prężnych chcących coś robić a nie starych pierników po 60 albo tych co już byli i nic nie robili wiec miejcie tylko palanty pretensje do SIEBIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowieku! Wyluzuj! Zaraz barany. barany to chyba nie prowadzą samochodów, chociaż mogą nimi jeźdić. I tak jesteś najlepszy
Nie jestem najlepszy tylko stwierdzam fakty płaczcie dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUCHY napisał:
pracuje w lublinie i nie siedze za biurkiemjezdze w roznych porach dniai jeszcze nie mialem problemu z jazdano chyba ze ktos jedzie 30km/h i nie ma jak go wyprzedzicjak nie mozna jechac przez kalinowke to jade przez zadebie ale jade
A z jaką prędkością ty chcesz jeździć po mieście w takich warunkach? 60-70km na godzinę? I kogo chcesz wyprzedzać? Oby jak najmniej takich d*** spotykać na ulicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do wszystkich oburzonych!!!Ja rozumiem, ze wy wszystko wiecie najlepiej, na wszystkim sie znacie, ale blagam przestancie marudzic, ze taka sytuacja to tylko w lublinie, ze tylko u nas, ze wszedzie daja rade. "Wszedzie lepiej, gdzie nas nie ma" a tak naprawde taka sytuacja jak w lublinie jest wszedzie. W Polsce i nie tylko. W Niemczech, W Czechach itd. itp. Moj znajomy przejezdzal wlasnie przez Prage, co zajelo mu trzy godziny, bo cala praga jak dluga i szeroka stoi! Ciekawe czy tez jest pelna malkontentow jak lublin...pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pana Idiotów mądrze gada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
Dzisiaj rano próbowałem wyjechać z Jacksonville do Lublina. Jechałem przez Zadębie - do tej pory codziennie ta ulica była odśnieżona. Godzina 6:30 obok Nadleśnictwa korek gigant - idą ludzie i mówią że droga nieprzejezdna. Wracam pod rondo z helikopterem - korek zaczyna się na wysokości Impulsa. Trudno, jadę na Wyszyńskiego na wysokości nowoootwartej drogi na górce stoi TIR i ulica nieprzejezdna. Tak zakończył się mój dojazd do pracy rano. Chciałbym z całego serca podziękować naszemu kochanemu Burmistrzowi, Staroście, Prezesowi Pegimeku za to że mogę wziąść sobie wolne. Mam nadzieję że moi kontrahenci z którymi miałem umówione spotkanie także będą szczęśliwi tak jak ja. Szkoda że nie ma drugiej tury wyborów w Świdniku, ani że zima nie przyszła wcześniej. Za 4 lata, jeśli stąd się wcześniej nie wyprowadzę, podziękuję Burmistrzowi przy okazji wyborów. Szkoda że nasi urzędnicy nie rozumieją, że skoro jesteśmy sypialnią Lublina to do tego Lublina trzeba rano dojechać i należy stanąć na głowie aby ludziom te dojazd zapewnić. Chyba że Urząd Miasta Świdnika przenieść nie do budynku po szkole dwójce ale np. na Racławickie do Lublina. Wtedy by był dojazd odśnieżony
Godzinne opuznienie miał dzisiaj pług na zadębiu.Skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
A z jaką prędkością ty chcesz jeździć po mieście w takich warunkach? 60-70km na godzinę? I kogo chcesz wyprzedzać? Oby jak najmniej takich d*** spotykać na ulicach!
dupek to cie zrobil deb***u oby na drodze mniej takich dupkow i zawalidrog jak ty wtedy nie byloby korkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suchy jaki tata ma samochód? napisałem tak chociaż nie wiem czy zrozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...